آیین تکریم و معارفه رؤسای  دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد
  • آیین تکریم و معارفه رؤسای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با حضور دکتر حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید.
  • این آیین روز چهارشنبه مورخ ۵ دیماه ۹۷ از ساعت ۹ صبح با حضور مسئولین وزارت متبوع، مسئولین استانی، معاونین دانشگاه، رؤسا و مدیران مراکز بهداشتی و درمانی، رؤسا و اساتید دانشکده ها،اعضاءهیئت علمی و جمعی از کارکنان دانشگاه در سالن همایش های ابن سینا مجتمع رحمتیه دانشگاه علوم پزشکی شهرکردبرگزار شد.
  • در این آیین دکتر مجید شیرانی بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد معرفی، و از زحمات دکتر ارسلان خالدی فر قدردانی گردید.
  • دکتر ارسلان خالدی فر، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی شهرکرد ضمن تبریک به دکتر شیرانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی برای قبول این مسئولیت سنگین، برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت نمود و خواستار همکاری همه افراد مجموعه با ایشان شد.
  • دکتر مجید شیرانی نیز از خدمات و زحمات شبانه روزی دکتر ارسلان خالدی فر تقدیر و از حسن نیت و اعتقاد مسئولین برای واگذاری این مسئولیت به وی تقدیر کرد. وی در ادامه با اشاره به فرمایش امیرمؤمنان علی (علیه السلام) گفت: علم قدرت است و هرکس به علم و دانش چنگ بزند قدرتمند است و من اطمینان دارم به پشتوانه مجاهدت و تلاش همکاران با استراتژی کارکرد حرفه ای و تخصصی و عنایت خداوند متعال در مسیر خدمت به مردم شریف استان موفق عمل خواهیم نمود.
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز نشانه گذاری شده اند