“توصیه علمی از طرف جمعی از مدافعان سلامت استان چهارمحال و بختیاری”
مهم

توصیه علمی از طرف جمعی از مدافعان سلامت استان چهارمحال و بختیاری به والدین محترم دانش آموزان
همان طور که استحضار دارید با موج جدیدی از سوش جدید بیماری کرونا به نام‌ امیکرون مواجه هستیم که با قدرت سرایت بالا ، کودکان را بیشتر از هر گروه سنی ، درگیر می نماید ، ابتلا به بیماری می تواند طیفی از علایم نظیر تب و گلو درد و سرفه و یا علایم گوارشی ایجاد نماید.
❌❌❌ هر چند واکسیناسیون بر علیه این بیماری و این سوش به معنای بیمار نشدن نمی باشد ولی قطعا احتمال بیماری شدید ، کاسته خواهد شد.
👈 با توجه به افزایش چشمگیر موارد ابتلا در گروههای سنی خردسال و کودک در هفته های اخیر و جهت پیشگیری از به خطر انداختن سلامت فرزندان و پیشگیری از انتشار بیشتر ویروس در جامعه ، خواهشمندیم از حضور کودکان در اماکن سربسته از جمله مدارس و یا هر گونه مراسم و مهمانی تا گذر از شرایط خطر بسیار بالا پرهیز فرمایید .
🔰 همکاری مردم فهیم استان در رعایت پروتکلهای بهداشتی ، پرهیز از برگزاری هر گونه مراسم ، پوشیدن ماسک ، تکمیل دوزهای واکسیناسیون کرونا ، کمک موثری در جلوگیری از تکمیل بخشهای بیمارستانی از بیماران کرونایی و کمک شایانی به مدافعان سلامت که در طول دو سال گذشته در پاسداشت سلامت مردم از هیچ کوششی فروگذاری نکردند می باشد.

✔️ سازمان نظام پزشکی شهرکرد


پ.ن :
این اطلاعیه یک توصیه پزشکی بوده و ارتباطی با تصمیمات ستاد مقابله با کرونا یا برنامه های آموزش و پرورش ندارد.
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز نشانه گذاری شده اند