“سومین جلسه کمیته پسماند شهرکرد”


✍️ سومین جلسه کمیته پسماند شهرکرد روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ ساعت ۸/۵ صبح با حضور جناب آقای دکتر آرش روغنی ریاست محترم سازمان و جناب آقای دکتر پورج شیروانی معاونت محترم مالی و پشتیبانی سازمان و نیز با حضور کارشناسان محترم معاونت بهداشتی و معاونت درمان دانشگاه و مدیر عامل شرکت خدماتی یاسچین شهرکرد
همچنین حضور برخی از اعضا محترم سازمان نظام پزشکی برگزار گردید.

🔸️ در این جلسه همکاران پزشک نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و کارشناس محترم مرکز بهداشت به تشریح و اهمیت موضوع پسماند عفونی پرداخت.

📌 راهکارها و پیشنهادات موثر همکاران درجلسه استماع گردید.
📌در خصوص مباحث مطرح شده از سوی همکاران نیز مدیر عامل شرکت یاسچین جناب آقای مهندس حیدری توضیحاتی را ارائه نمودند.


📌در ادامه جناب آقای دکتر روغنی در خصوص حدود وظایف و اختیارات سازمان نظام پزشکی در مساله پسماند مواضع سازمان را مشخص نمودند و در ادامه جناب دکتر شیروانی توضیحاتی را در خصوص نحوه تعیین نرخ بهای عوارض پسماند ارائه و مشکلات و موانع راجع به قوانین بالادستی و تسهیل در موضوع پسماندها نیز به بحث و تبادل نظر پرداختند.
🔸️🔸️ در پایان این جلسه همکاران معاونت درمان در خصوص دستورالعمل های نظارتی راجع به موضوع پسماند توضیحاتی را ارائه نموده و پیشنهادات و انتقادات خود در این خصوص مطرح و مورد توجه اعضا حاضر در جلسه قرار گرفت.
🔸️🔹️از جمله مصوبات این جلسه تاکید بر ضرورت انعقاد قرار داد اعضا محترم سازمان بدلیل اهمیت موضوع و تمهیداتی که مقرر گردید توسط شرکت یاسچین، معاونت بهداشتی دانشگاه و با نظارت معاونت درمان انجام پذیرد، با تغییراتی در تسهیل شیوه انعقاد قرارداد و جدول زمانبندی جمع آوری در ساعات و روز های معین و با اطلاع رسانی قبلی به اعضا محترم طبق روال قانونی و تعیین شده انجام پذیرد.
🔹️🔸️نظارت بر حسن اجرای وظایف شرکت مذکور بر عهده سازمان نظام پزشکی بوده و مقرر گردید در صورت بروز اختلاف نظر در تعیین مبالغ سازمان نظام پزشکی متولی موضوع باشد و در صورت بروز مشکلات فنی و نظارتی معاونت بهداشتی و درمان دانشگاه موضوع را پیگیری و احصا نمایند.

♦️ سازمان نظام پزشکی شهرکرد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز نشانه گذاری شده اند